Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Prom Wrap z Textwalk. Reklama dużej skali

© Continental Grafix

TexWalk we współpracy z EasyProtect wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie do ochrony oraz poprawy wyglądu promów. Nowe rozwiązanie pozwoli nie tylko wykorzystać reklamowy potencjał promów, ale również przyczyni się do ich ochrony i poprawy wyglądu.

TexWalk to specjalnie zaprojektowana folia, która oferuje liczne korzyści. Nie tylko chroni promy przed żywiołami, ale także służy jako wyjątkowo efektywne narzędzie marketingowe. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, odpornych na promienie UV, warunki pogodowe i zużycie, folia ta chroni przed zadrapaniami, pęknięciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, jednocześnie prezentując atrakcyjną powierzchnię. Podróżni mogą śmiało poruszać się po promie bez ryzyka poślizgnięcia się lub upadku. To połączenie estetyki i bezpieczeństwa sprawia, że TexWalk jest doskonałym wyborem dla operatorów promów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty