Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Prom Wrap z Textwalk. Reklama dużej skali

© Continental Grafix

TexWalk we współpracy z EasyProtect wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie do ochrony oraz poprawy wyglądu promów. Nowe rozwiązanie pozwoli nie tylko wykorzystać reklamowy potencjał promów, ale również przyczyni się do ich ochrony i poprawy wyglądu.

TexWalk to specjalnie zaprojektowana folia, która oferuje liczne korzyści. Nie tylko chroni promy przed żywiołami, ale także służy jako wyjątkowo efektywne narzędzie marketingowe. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, odpornych na promienie UV, warunki pogodowe i zużycie, folia ta chroni przed zadrapaniami, pęknięciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, jednocześnie prezentując atrakcyjną powierzchnię. Podróżni mogą śmiało poruszać się po promie bez ryzyka poślizgnięcia się lub upadku. To połączenie estetyki i bezpieczeństwa sprawia, że TexWalk jest doskonałym wyborem dla operatorów promów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty