Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Flint Group zaprasza. Webinar fleksofraficzny Circular Central Impression

© Flint Group

Flint Group, jeden z największych dostawców materiałów eksploatacyjnych dla światowego przemysłu opakowaniowego i poligraficznego, ujawnia szczegóły nadchodzącego seminarium internetowego poświęconego drukowi fleksograficznemu Circular Central Impression (CI).

Celem webinarium jest przygotowanie firm do spełnienia dzisiejszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Tematy obejmują aktualne wyzwania w niskoemisyjnym druku fleksograficznym, wykorzystanie odbarwiania do tworzenia okrągłych opakowań, najnowszą technologię płyt drukarskich i rękawów o długiej żywotności, a także rolę maszyn i urządzeń w minimalizowaniu odpadów. Flint Group przedstawi swoją wizję obiegu zamkniętego i zapewni wgląd w skuteczne procesy recyklingu opakowań elastycznych, a także zaprezentuje swoje portfolio produktowe, w tym m.in.: atramenty nowej generacji ZenCode z certyfikatem Cradle-to-Cradle, czy farby rozpuszczalnikowe i lakiery ONECode. Na webinarium swoje prelekcje przedstawią również partnerzy organizatora. Uczestnicy będą mogli wysłuchać spostrzeżeń ekspertów ds. technologii płyt i rękawów z firmy XSYS Global, a także specjalistów w zakresie maszyn z firmy Windmöller & Hölscher.

 

Bezpłatne seminarium internetowe odbędzie się w czwartek, 1 grudnia 2022 r. Rejestracji można dokonać na stronie: https://my.demio.com/ref/lf3U12VJj3l0Pgfu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty