Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ekologiczne know-how

Gmund Papier zajmuje się produkcją ekologicznych, naturalnych papierów od 1829. Produkty  dostępne w ofercie producenta posiadają certyfikat FSC.

© Gmund Paper

Gmund Papier przejął francuską papiernię Cartonnerie Jean. Dzięki przejęciu we Francji producent może obecnie produkować na łącznie czterech maszynach papierniczych, zwiększając swoje moce produkcyjne i możliwości w zakresie produkcji ekologicznych papierów na bazie surowców z recyklingu oraz poszerzając swoje know-how w zakresie alternatywnych rozwiązań dla branży opakowaniowej. „Gmund Paper to lider w zakresie ekologicznych zastosowań opakowaniowych w Europie. Poszukiwaliśmy producenta, który w swojej produkcji kieruje się proekologicznym podejściem i który posiada doświadczenie w zakresie produkcji kolorowych papierów pochodzących z recyklingu. Biorąc pod uwagę fakt, że firma zdobyła niedawno nagrodę German Sustainability Award 2022 za produkt Gmund Hemp, przejęcie to jest logicznym krokiem w przyszłość” - podkreślają dyrektorzy zarządzający Gmund Paper, Florian Kohler i Herbert Eibach.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty