Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Mimaki Innovation Days. Światowa premiera nowości

© Mimaki

Firma Mimaki Europe (Mimaki) ogłosiła, że nowe rozwiązanie w jej ofercie zostanie oficjalnie zaprezentowane podczas Mimaki Innovation Days. Organizowane po raz czwarty, internetowe wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2023 roku.

 

Zupełnie nowa maszyna drukująca Mimaki zostanie zaprezentowana drugiego dnia wydarzenia i niewątpliwie będzie jego kulminacyjnym momentem. Premierowe rozwiązanie, zdaniem Danna Driona, dyrektora generalnego ds. marketingu w firmie Mimaki Europe, będzie pierwszą tego rodzaju maszyną drukujacą dodaną do portfolio produktów firmy, które otworzy nowe możliwości dla technologii Mimaki.

Podczas Mimaki Innovation Days firma będzie gościć zdalnie klientów, influencerów i potencjalnych klientów z całego świata. Program wydarzenia obejmuje sesje technologiczne pokazujące w jaki sposób rozwiązania producenta mogą umożliwić bardziej wydajną, zautomatyzowaną i zrównoważoną produkcję, a także seminaria internetowe poświęcone bieżącym tematom branży. Dzięki różnorodności informacji uczestnicy będą mogli uzyskać wgląd w światowy rynek druku. Program realizowany będzie przy współpracy z partnerami Mimaki, takimi jak Neenah Coldenhove, FESPA i holenderska artystka Martie Dekkers.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty