Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Maksymalne bezpieczeństwo i jakość. Nowy projekt płyty testowej

© Prati

Firma Prati cąłkowicie przeprojektowała płytę testową Jupiter, wchodzącą w skład Tavolo di Controllo Wide Modular (TCWM). Łączy ona w sobie teraz maksymalne bezpieczeństwo i jakość z pełną modułowością, umożliwiając kontrolę i likwidację błędów wśród etykiet i opakowań giętkich.

 

Zaprojektowana do komunikacji z łączami przepływu pracy wszystkich marek, płyta testowa Jupiter pracuje z maksymalną prędkością i zatrzymuje się tylko w celu wyeliminowania lub skorygowania uprzednio zdefiniowanych wad. Dzięki prostej regulacji, innowacyjny system noży z wysoką prędkością tnie szeroką gamę podłoży z tworzyw sztucznych i papieru. Może obsługiwać różne materiały od 12 do 450 μm z trzema różnymi naprężeniami przewijania przystosowanymi do folii bez podłoża, etykiet samoprzylepnych i etykiet przezroczystych. Dzięki automatycznym systemom do zarządzania przepływem pracy, gdy płyta się zatrzyma, działanie korygujące jest wykonywane całkowicie automatycznie, zawsze zapewniając końcowy wynik pozbawiony wad. Jest to kluczowy czynnik dla uzyskania pełnej powtarzalności końcowej etykiety i wyeliminowania ryzyka błędu ludzkiego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty