Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Pierwsza taka usługa druku

Według KFH, wydrukowanie nowej karty bankowej nie trwa dłużej niż 3 minuty.

© Kuwait Finance House

Kuwait Finance House (KFH) wprowadził, jako pierwszy bank na świecie, wydawanie kart bankowych przy użyciu hybrydowego rozwiązania opartego na technologii NCR. Klienci mogą w dogodnym dla siebie czasie wydrukować własne karty bankowe korzystając z terminali samoobsługowych lub podczas wizyty w oddziale, gdzie pracownik biura obsługi klienta może wydrukować kartę bankową za pomocą tabletu podczas procesu zakładania konta lub wymiany karty. Nowa usługa, niewymagająca wcześniejszego składania wniosku, dostępna jest w ponad 100 automatach we wszystkich oddziałach KFH, a także w kilku centrach handlowych.

Już wcześniej bank z powodzeniem uruchomił cyfrową usługę otwierania konta bankowego online dla nowych klientów, obywateli i mieszkańców w ciągu kilku minut bez konieczności wizyty w oddziale. Oprócz tego wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań finansowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty