Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Pierwsza taka usługa druku

Według KFH, wydrukowanie nowej karty bankowej nie trwa dłużej niż 3 minuty.

© Kuwait Finance House

Kuwait Finance House (KFH) wprowadził, jako pierwszy bank na świecie, wydawanie kart bankowych przy użyciu hybrydowego rozwiązania opartego na technologii NCR. Klienci mogą w dogodnym dla siebie czasie wydrukować własne karty bankowe korzystając z terminali samoobsługowych lub podczas wizyty w oddziale, gdzie pracownik biura obsługi klienta może wydrukować kartę bankową za pomocą tabletu podczas procesu zakładania konta lub wymiany karty. Nowa usługa, niewymagająca wcześniejszego składania wniosku, dostępna jest w ponad 100 automatach we wszystkich oddziałach KFH, a także w kilku centrach handlowych.

Już wcześniej bank z powodzeniem uruchomił cyfrową usługę otwierania konta bankowego online dla nowych klientów, obywateli i mieszkańców w ciągu kilku minut bez konieczności wizyty w oddziale. Oprócz tego wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań finansowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty