Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Pierwsza taka usługa druku

Według KFH, wydrukowanie nowej karty bankowej nie trwa dłużej niż 3 minuty.

© Kuwait Finance House

Kuwait Finance House (KFH) wprowadził, jako pierwszy bank na świecie, wydawanie kart bankowych przy użyciu hybrydowego rozwiązania opartego na technologii NCR. Klienci mogą w dogodnym dla siebie czasie wydrukować własne karty bankowe korzystając z terminali samoobsługowych lub podczas wizyty w oddziale, gdzie pracownik biura obsługi klienta może wydrukować kartę bankową za pomocą tabletu podczas procesu zakładania konta lub wymiany karty. Nowa usługa, niewymagająca wcześniejszego składania wniosku, dostępna jest w ponad 100 automatach we wszystkich oddziałach KFH, a także w kilku centrach handlowych.

Już wcześniej bank z powodzeniem uruchomił cyfrową usługę otwierania konta bankowego online dla nowych klientów, obywateli i mieszkańców w ciągu kilku minut bez konieczności wizyty w oddziale. Oprócz tego wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań finansowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty