Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

IDMarkz SE

IDMarkz SE pozwala użytkownikom na konwersję dokumentów z InDesign do IDML, Affinity Publisher, QuarkXPress oraz InDesign (niższe wersje do CS4).

© Markzware

Firma Markzware wprowadziła na rynek IDMarkz SE, aplikację dla systemów Windows 10 i 11. IDMarkz SE konwertuje pliki InDesign do formatu IDML, umożliwiając otwieranie układów stron we wcześniejszych wersjach programu Adobe InDesign, a także w programach QuarkXPress, Affinity Publisher i innych. IDMarkz jest częścią nowej linii aplikacjiMarkz” i jest zastępcą rozwiązania ID2Q. Dzięki samodzielnej technologii użytkownicy mogą otwierać, eksportować, konwertować i automatyzować konwersję plików programu Adobe InDesign. Jak podkreśla producent, IDMarkz SE różni się wyglądem od wersji IDMarkz dla MacBooków. Wersja dla Windowsa IDMarkz SE charakteryzuje się prostszym interfejsem i nie zawiera funkcji Podgląd i Info o pliku. IDMarkz SE jest niezwykle szybki i pozwala użytkownikowi na skonfigurowanie swojej aplikacji nie tylko do otwierania układów stron Adobe InDesign w innych aplikacjach DTP (Desktop Publishing), ale także do bezpośredniego eksportu IDML.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty