Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy kanał kontaktu. Digital Embellishment Solutions

© Leonhard Kurz

Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem, firma Leonhard Kurz (Kurz) ma rozległą wiedzę w zakresie cyfrowego uszlachetniania szerokiej gamy podłoży. Firma uruchomiła nowy kanał na portalu LinkedIn „Kurz Digital Embellishment Solutions”.

 

Profil podkreśla zaangażowanie firmy w rozwój cyfrowych technologii uszlachetniania, a jego celem jest aktywne wspieranie przedstawicieli branży w utrzymywaniu regularnych interakcji. Dzięki nowemu kanałowi Kurz zamierza dostarczać najnowsze informacje na temat postępów w cyfrowych technologiach uszlachetniania usługodawcom i przetwórcom z branży poligraficznej i opakowaniowej. Firma chce inspirować drukarnie, dostawców usług druku, przetwórców i profesjonalistów z całej branży poligraficznej, dostarczać nowe pomysły i prezentować zaawansowane rozwiązania. Główną grupą docelową kanału są profesjonaliści z branży poligraficznej i opakowaniowej, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, rozwinąć umiejętności oraz budować sieć kontaktów zawodowych. Dzięki nowej stronie firma tworzy przestrzeń do rozwoju zawodowego i współpracy, która ułatwia dostęp do najnowszych trendów i najbardziej zaawansowanych rozwiązań dla całego sektora.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty