Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy szef działu serwisu

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, powołanie Pana Bartosza Rusina na nowe stanowisko pozwoli na rozwój kompleksowej oferty serwisowej w zakresie codziennej opieki nad maszynami i systemami Heidelberga w polskich drukarniach oraz wdrażanie usług cyfrowych.

© Heidelberg

Z dniem 1 lutego 2022 roku obowiązki dyrektora serwisu firmy Heidelberg Polska obejmuje Bartosz Rusin. Decyzja ta związana jest z kontynuacją procesu transformacji i dalszego wzmacniania struktur serwisu Heidelberg Polska oraz całej grupy Heidelberg. Bartosz Rusin jest absolwentem Instytutu Poligrafii na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Z firmą Heidelberg Polska związany jest od 24 lat. Zdobywał doświadczenie na stanowiskach kierownika serwisu ds. system service i projektów inwestycyjnych oraz department head service w Centrum Usług Wspólnych SSC EE, a przez ostatnie dwa lata na stanowisku dyrektora sprzedaży ds. materiałów i wsparcia procesów produkcji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty