Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

„Siła druku hybrydowego”

Całość pokazów Mark Andy zakończy krótką prezentacją dotyczącą firmy, innych jej rozwiązań, a także trendów rynkowych, a wydarzenie zakończy otwarta dyskusja z uczestnikami.

© Mark Andy

Firma Mark Andy organizuje wydarzenie z cyklu Open House pod hasłem „Siła druku hybrydowego”. Spotkanie zostanie zoganizowane w dwóch odsłonach: 31 maja odbędzie się spotkanie w siedzibie firmy w Warszawie, połączone z pokazem maszyn „na żywo”, w tym rozwiązań do druku etykiet, uwzględniając takie aspekty druku hybrydowego jak: optymalizacja produkcji, dywersyfikacja produkcji zleceń o różnych nakładach czy personalizacja grafiki i treści w druku cyfrowym, natomiast 1 czerwca tę samą problematykę z wystąpieniami i pokazami maszyn firma zaprezentuje online.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty