Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

„Siła druku hybrydowego”

Całość pokazów Mark Andy zakończy krótką prezentacją dotyczącą firmy, innych jej rozwiązań, a także trendów rynkowych, a wydarzenie zakończy otwarta dyskusja z uczestnikami.

© Mark Andy

Firma Mark Andy organizuje wydarzenie z cyklu Open House pod hasłem „Siła druku hybrydowego”. Spotkanie zostanie zoganizowane w dwóch odsłonach: 31 maja odbędzie się spotkanie w siedzibie firmy w Warszawie, połączone z pokazem maszyn „na żywo”, w tym rozwiązań do druku etykiet, uwzględniając takie aspekty druku hybrydowego jak: optymalizacja produkcji, dywersyfikacja produkcji zleceń o różnych nakładach czy personalizacja grafiki i treści w druku cyfrowym, natomiast 1 czerwca tę samą problematykę z wystąpieniami i pokazami maszyn firma zaprezentuje online.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty