Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Burgo Group na Hunkeler Innovationdays. Odświeżona gama papierów Evo

© Burgo Group

Burgo Group będzie wystawcą podczas zbliżającej się, czternastej edycji Hunkeler Innovationdays odbywająca się w dniach 27 lutego do 2 marca 2023 roku w Lucernie.

Podczas wydarzenia Grupa Burgo pokaże swoją odświeżoną gamę papierów Evo, w tym Evo Next.

Papiery Evo przeznaczone są do cyfrowego druku atramentowego, w różnych wykończeniach, o gramaturze od 65 do 200 g/m2. Asortyment Evo obejmuje papiery ze specjalną obróbką poprawiającą produktywność i stopień oddawania barw bez konieczności stosowania podkładów podczas drukowania. Asortyment został opracowany i zaprojektowany z silnym naciskiem na ewolucję i rozwój nowych produktów, które spełniają wymagania szybko rozwijających się technologii cyfrowego druku atramentowego. Nowa gama Evo Next obejmuje papiery uniwersalne. Obie serie papierów są dokładnie przetestowane i zatwierdzane przez producentów OEM szybkich atramentowych maszyn drukujących, aby zapewnić maksymalną kompatybilność ze wszystkimi atramentami i maszynami.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty