Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Schreiner MediPharm. Zaangażowanie w walkę z rakiem

© Schreiner Group

Rak jest jedną z najczęstszych przyczyn zgonów na całym świecie. W wielu krajach uprzemysłowionych rak zaczął przewyższać liczebnie choroby układu krążenia. Roczne inwestycje w badania nad tą chorobą stale rosną. Nowatorskim podejściem do walki z nim jest wirusoterapia, w badania nad którą zaangażowana jest Yuan Song Biotechnology.

 

Wrażliwa substancja czynna (API) do terapii nowotworów firmy Yuan Song Biotechnology musi być przechowywana i transportowana w niskich temperaturach. Płynny lek jest następnie rozmrażany przed podaniem. Te różnice temperatur stawiają wysokie wymagania w zakresie niezawodnego przylegania etykiety do fiolki. Ponadto, personel medyczny przed podaniem leku musi sprawdzić, czy płyn jest klarowny, i w tym celu na etykiecie musi znajdować się przezroczyste okienko kontrolne. Jednocześnie etykieta musi zapewniać odpowiednią ilość miejsca na ważne informacje i zawierać dwie zdejmowane części do dokumentowania podawania leku. Dostosowana etykieta Pharma-Comb IL firmy Schreiner MediPharm przekonała Yuan Song - szczególnie pod względem wielofunkcyjnego połączenia jej dodatkowych funkcji oraz stabilności temperaturowej materiału. Umożliwia ona niezawodne i wyraźne oznakowanie produktu od przechowywania, przez transport, aż po wydawanie. Dwie usuwalne etykiety dokumentacyjne mają zakładki umożliwiające łatwe i skuteczne odklejanie i dołączanie do dokumentacji pacjenta, a dzięki przezroczystemu okienku inspekcyjnemu płyn w fiolce można skontrolować przed podaniem. W ten sposób etykieta Pharma-Comb IL firmy Schreiner MediPharm pomaga zoptymalizować procesy badań klinicznych i wspiera bezpieczeństwo pacjentów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty