Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Koehler Group. Nowe papiery bezwęglowe

© Koehler Group

Koehler Group poszerza ofertę papierów bezwęglowych serii Reato, które nadają się do drukowania za pomocą technologii opartych na rozwiązaniach laserowych. Asortyment firmy został wzbogacony o samokopiujący papier.

 

Nowe rozwiązanie pozwala na uzyskanie wysokiej jakości zarówno wydruku jak i kopii. Arkusze środkowe CFB oraz arkusze końcowe CF są dostępne w dwóch nowych wersjach kolorystycznych, niebieskiej i zielonej. Rozwiązanie od Koehler Group nadaje się do druku wstępnego, dodatkowo może być stosowane we wszystkich systemach drukowania opartych na technologiach wykorzystujących suchy toner, a także do projektów realizowanych za pomocą atramentowych maszyn drukujących. Oferowany przez Koehler Group papier ma wiele zastosowań i wyróżnia się wysoką jakością i pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty