Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Koehler Group. Nowe papiery bezwęglowe

© Koehler Group

Koehler Group poszerza ofertę papierów bezwęglowych serii Reato, które nadają się do drukowania za pomocą technologii opartych na rozwiązaniach laserowych. Asortyment firmy został wzbogacony o samokopiujący papier.

 

Nowe rozwiązanie pozwala na uzyskanie wysokiej jakości zarówno wydruku jak i kopii. Arkusze środkowe CFB oraz arkusze końcowe CF są dostępne w dwóch nowych wersjach kolorystycznych, niebieskiej i zielonej. Rozwiązanie od Koehler Group nadaje się do druku wstępnego, dodatkowo może być stosowane we wszystkich systemach drukowania opartych na technologiach wykorzystujących suchy toner, a także do projektów realizowanych za pomocą atramentowych maszyn drukujących. Oferowany przez Koehler Group papier ma wiele zastosowań i wyróżnia się wysoką jakością i pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty