Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy prezes X-Rite

Chris Brooks jest również członkiem zarządów licznych organizacji non-profit, w tym Thurgood Marshall Center Trust, North Carolina A&T Board of Visitors, American Heart Association oraz Clay-Nelson Scholarship.

© X-Rite

Chris Brooks został nowym prezesem firmy X-Rite. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu, handlu oraz inżynierii, będzie kierował strategią opracowywania cyfrowych platform do zarządzania kolorem, usług w chmurze i connected hardware. Zastąpi on Ondreja Kruka, który zajmował to stanowisko przez cztery lata. „Technologie cyfrowe zmieniają sposób, w projektowane i produkowane produkty, pozwalając na większą kreatywność i więcej możliwości. Jestem podekscytowany, że mogę dołączyć do firmy, która jest na czele tej transformacji, przewodząc w cyfrowej komunikacji kolorystycznej i najnowocześniejszych rozwiązaniach pomiaru koloru” - powiedział Chris Brooks. Nowy prezes dołącza do X-Rite z doświadczeniem w produkcji przemysłowej, urządzeń medycznych, farmaceutyków i usług gastronomicznych. Ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora generalnego w dziale Engineered Medical Components w firmie Ametek. Przed rozpoczęciem pracy w Ametek, zajmował różne stanowiska kierownicze w Illinois Tool Works (ITW), Nordson, Coca-Cola Company, FMC oraz Merck & Co.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty