Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

PureZone na koronawirusa

Technologia folii ochronnych PureZone pozwala na ich zastosowanie w wielu miejscach, od powierzchni użytku codziennego do aplikacji medycznych.

Firma Hexis wprowadziła opatentowaną technologię folii ochronnych PureZone, która chroni przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Właściwości antybakteryjnych folii zapewniają 24-godzinną ochronę przed bakteriami i wirusami i pozwalają na zmniejszenie obecności wirusa o 95 procent po kontakcie trwającym 15 minut i prawie 99,9 procenta po kontakcie trwającym 15 minut w porównaniu ze zwykłą membraną. Wszystko to możliwe jest dzięki jonom srebra znajdującym się w materiale, które hamują rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Rozwiązanie jest bezpieczne w kontakcie ze skórą i uzyskało normę ISO 21702, która potwierdza ich skuteczność w walce z koronawirusem. Folie można aplikować na wszystkie powierzchnie użytku codziennego. Dodatkowo dla efektownej prezentacji materiału na powierzchni, przezroczyste folie ochronne dostępne są w wersji matowej, świecącej oraz z efektem tekstury drewna lub skóry. Dodatkowo produkty dla użytku medycznego PRZ150 oraz Purecover są bezadhezyjne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty