Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

PureZone na koronawirusa

Technologia folii ochronnych PureZone pozwala na ich zastosowanie w wielu miejscach, od powierzchni użytku codziennego do aplikacji medycznych.

Firma Hexis wprowadziła opatentowaną technologię folii ochronnych PureZone, która chroni przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Właściwości antybakteryjnych folii zapewniają 24-godzinną ochronę przed bakteriami i wirusami i pozwalają na zmniejszenie obecności wirusa o 95 procent po kontakcie trwającym 15 minut i prawie 99,9 procenta po kontakcie trwającym 15 minut w porównaniu ze zwykłą membraną. Wszystko to możliwe jest dzięki jonom srebra znajdującym się w materiale, które hamują rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Rozwiązanie jest bezpieczne w kontakcie ze skórą i uzyskało normę ISO 21702, która potwierdza ich skuteczność w walce z koronawirusem. Folie można aplikować na wszystkie powierzchnie użytku codziennego. Dodatkowo dla efektownej prezentacji materiału na powierzchni, przezroczyste folie ochronne dostępne są w wersji matowej, świecącej oraz z efektem tekstury drewna lub skóry. Dodatkowo produkty dla użytku medycznego PRZ150 oraz Purecover są bezadhezyjne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty