Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Rozwój Antalis. Nowe portfolio papierów ozdobnych

© Antalis

Firma Antalis ogłosiła nabycie portfolio legendarnych marek takich jak Conqueror, Curious Collection, Keaykolour, Pop’Set i Rives od swojego historycznego dostawcy Arjowiggins Scotlan, który przeszedł w proces likwidacji we wrześniu tego roku.

W połączeniu z marką Olin pozyskanie tych marek świadczy o zaangażowaniu firmy Antalis w kontynuację rozwoju gamy wysokojakościowych papierów ozdobnych w kluczowych kategoriach, jakimi są kreatywne materiały reklamowe, materiały publikacyjne, okładki, produkty ozdobne, papiery firmowe, kartony specjalne i wysokiej jakości opakowania, kolorowe papiery offsetowe, etykiety, zaproszenia i koperty.

Xavier Jouvet dyrektor Antalis Group Papers powiedział, że cieszy się iż Antalis zapewni długoterminową przyszłość kultowych marek. Dodał również, że obecnie firma pracuje nad przywróceniem ich dawnej świetności, kładąc duży nacisk na jakość produktów oraz poziom serwisu logistycznego. Antalis zapewnia, że w połączeniu z asortymentem zgromadzonym w lokalnych magazynach może zapewnić większość zapotrzebowania klientów, zanim firma przejdzie na nowe źródła zaopatrzenia w I kwartale 2023 r.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty