Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe dyspersje pigmentów RxD. Lepsze odwzorowanie kolorów

© Fujifilm

W ofercie Fujifilm dostępne są nowe kolory wysokowydajnych dyspersji pigmentów RxD do formuł wodnych atramentów dedykowanych drukarkom atramentowym. Dotychczasowa gama kolorów została poszerzona o dyspersje w pigmentach Orange PO71, Green PG7 i Violet PV23.

 

Kolory OGV rozszerzające podstawową gamę kolorów CMYK są szczególnie ważne dla uzyskania większej żywotności i dokładności kolorów i dopasowania kolorów spotowych marki w zastosowaniach związanych z opakowaniami, tekstyliami i drukiem komercyjnym.

Do produkcji używane są najlepsze surowce zapewniające optymalną stabilność i wydajność druku, a także zgodność ze standardowymi produktami CMYK dostępnymi w asortymencie RxD. Dyspersje pigmentów RxD są wykorzystywane przez Fujifilm w opracowywaniu atramentów wodnych dla producentów OEM i są dostępne dla innych producentów atramentów. Wysokiej jakości pigmenty stosowane w dyspersjach RxD są zgodne ze szwajcarskim rozporządzeniem SR817.023.21, dzięki czemu możliwe są zastosowania zgodne z wymogami dotyczącymi pośredniego kontaktu z żywnością.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty