Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

25 lat Igepa Polska!

 

Znany dystrybutor papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej Igepa obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz, jakim jest ćwierćwiecze działalności w Polsce.

W trakcie tych 25 lat, Igepa z małej lokalnej firmy przeobraziła się w ogólnopolskiego gracza z magazynami w pięciu kluczowych lokalizacjach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. W tym także czasie firma rozszerzyła swój zakres działalności, zapewniając nie tylko produkty papierowe, kartonowe i inne podłoża do druku, ale również materiały i maszyny dla reklamy wielkoformatowej. Cały ten czas firma nieustannie wykorzystywała na rozbudowę swojego portfolio produktów i usług, powiększała powierzchnie magazynowe i biurowe oraz rozwijała logistykę dla pozyskiwania nowych klientów i ich zadowolenia.

Srebrny jubileusz świętowany będzie pod hasłem „25 lat Igepa Polska. Z wami. Dla was. Dzięki Wam.” pokazujące, że sukces firmy nie byłby możliwy bez rozumienia potrzeb i nawiązywania relacji ze swoimi klientami, jak również bez zaangażowania i sumienności pracowników.

Bez wątpienia 25-lecie istnienia firmy jest czasem podsumowań i refleksji, ale także bodźcem do podejmowania całkiem nowych decyzji i planów. My życzymy firmie Igus spełnienia postawionych sobie celów i odnoszenia sukcesów przez następne sto lat i gratulujemy jubileuszu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty