Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wydajny zadruk tekstyliów

ElvaJet Onyx posiada certyfikat Eco-Passport Oeko-Tex, co oznacza, że dowolny materiał tekstylny zadrukowany z udziałem farby (Topaz SC) nie musi być na nowo testowany w kontekście jego zgodności ze standardem Oeko-Tex Class 100”.

© Sun Chemical

Firma Sun Chemical wprowadziła na rynek nową farbę sublimacyjną do zadrukowywania podłoży tekstylnych o nazwie ElvaJet Onyx SB. Jak podkreśla producent, rozwiązanie powstało z myślą o ploterach wielkoformatowych i łączy w sobie wysoką jakość i prostotę w użytkowaniu. Farba ElvaJet Onyx SB przeznaczona jest do produkcji długich nakładów realizowanych pomiędzy kolejnymi procesami czyszczenia maszyny. Prosty proces konwersji farby umożliwia natychmiastowy druk i szybkie przezbrojenie plotera. Zdaniem producenta, zaawansowana receptura ElvaJet Onyx SB zapewnia najwyższą wydajność przy utrzymaniu maksymalnego efektywnego czasu wykorzystania maszyny, bez zbędnych interwencji ze strony operatora. Nowa farba jest też kompatybilna z szeroką gamą papierów transferowych, w efekcie czego uzyskiwane wydruki cechuje bardzo wysoki poziom jakości i odwzorowania barw, m.in. w kontekście głębokich czerni. ElvaJet Onyx SB jest dostępna w 1-litrowych butelkach bądź 2-litrowych workach typu pouch.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty