Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Mewa w TOP 100

 

Firma Mewa, oferująca tekstylia przemysłowe na terenie całej Europy, uzyskała wyróżnienie w konkursie „TOP 100”, promującym najbardziej innowacyjne firmy w Niemczech. Na jury szczególne wrażenie wywarły techniczne innowacje producenta, takie jak urządzenia chroniące środowisko czy cyfrowo sterowany system prania odzieży ostrzegawczej. Firma szczególnie dużo punktów uzyskała w kategorii „Procesy innowacyjne i organizacja”.

Wyróżnienia za dokonania w zakresie innowacji przyznaje od 1993 roku firma medialna compamedia. Za stronę naukową konkursu odpowiada prof. Dr Nikolaus Franke, założyciel i członek kierownictwa Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Partnerami projektu są Towarzystwo Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych oraz Federalne Stowarzyszenie Małych i średnich przedsiębiorstw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty