Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Produktywność w jednym przebiegu

Maszyna Screen TruePress Jet 520NX pozwala firmie Campaign na wzmocnienie swojej pozycji na rynku druku transakcyjnego.

© Screen

Firma Campaign zainstalowała w swoim zakładzie maszynę Screen TruePress Jet 520NX dla poszerzenia możliwości w zakresie działalności transakcyjnej. Producent postawił na technologię oferowaną przez firmę Screen celem wzmocnienia swojej pozycji na konsolidującym się rynku.

Campaign, spółka zależna Bertelsmann Printing Group, to niemiecka firma specjalizująca się w pełnym zakresie usług marketingu bezpośredniego, która wybrała rozwiązanie TruePress Jet 520NX, aby sprostać wymaganiom na rynku druku transakcyjnego. Obsługuje klientów z różnych branż, w tym banków, firm ubezpieczeniowych, dostawców telekomunikacyjnych i energetycznych, producentów samochodów oraz międzynarodowych firm turystycznych i detalicznych. Jak twierdzi Michael Tigges, członek zarządu firmy, wysoka produktywność modelu 520NX, możliwość drukowania w kolorze w jednym przebiegu przy jednoczesnym korzystnym koszcie w przeliczeniu na wydrukowaną stronę sprawiają, że jest to odpowiednia maszyna do biznesu druku transakcyjnego. Producent pracuje na urządzeniach cyfrowych Screen od kilku lat. Jak podkreśla Michael Tigges, Screen 520NX jest bardzo wszechstronnym systemem, umożliwiającym wydajne i zrównoważone drukowanie szerokiej gamy produktów. Ponadto niezawodność maszyny pozwala drukarni realizować wysokiej jakości zlecenia w krótkim czasie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty