Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

OKI Europe. Nowy dyrektor zarządzający

Takaaki Hagiwara, OKI Europe Managing Director.
© OKI Europe

Takaaki Hagiwara został mianowany dyrektorem zarządzającym OKI Europe. Zmiana ma wzmocnić wiodącą pozycję OKI na rynku profesjonalnych technologii druku i zainicjować rozwój dodatkowych rozwiązań OKI w regionie EMEA i Indiach. Takaaki Hagiwara zastępuje Tsukasę Takasawę, który został powołany na nowe stanowisko ds. rozwoju biznesu w Singapurze.  

Nowy dyrektor zarządzający OKI Europe pracuje w firmie od 1990 roku i wnosi bogate doświadczenie zdobyte na wcześniejszych stanowiskach, w tym dyrektora zarządzającego OKI Systems. Przed objęciem nowego stanowiska, Hagiwara pełnił funkcję VP Corporate Planning OKI Europe i był zaangażowany w transformację i zarządzanie firmą. W nowej roli Takaaki Hagiwara skupi się na rozwoju i badaniu możliwości zastosowania w regionach EMEA i Indii technologii OKI, która została już skomercjalizowana w innych regionach."Cieszę się, że będę mógł poprowadzić OKI Europe w tej nowej fazie rozwoju firmy. Po okresie transformacji, OKI Europe będzie nadal koncentrować się na technologii druku rozszerzając zakres zastosowań, także w zakresie etykiet i opakowań" powiedział Hagiwara.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty