Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

OKI Europe. Nowy dyrektor zarządzający

Takaaki Hagiwara, OKI Europe Managing Director.
© OKI Europe

Takaaki Hagiwara został mianowany dyrektorem zarządzającym OKI Europe. Zmiana ma wzmocnić wiodącą pozycję OKI na rynku profesjonalnych technologii druku i zainicjować rozwój dodatkowych rozwiązań OKI w regionie EMEA i Indiach. Takaaki Hagiwara zastępuje Tsukasę Takasawę, który został powołany na nowe stanowisko ds. rozwoju biznesu w Singapurze.  

Nowy dyrektor zarządzający OKI Europe pracuje w firmie od 1990 roku i wnosi bogate doświadczenie zdobyte na wcześniejszych stanowiskach, w tym dyrektora zarządzającego OKI Systems. Przed objęciem nowego stanowiska, Hagiwara pełnił funkcję VP Corporate Planning OKI Europe i był zaangażowany w transformację i zarządzanie firmą. W nowej roli Takaaki Hagiwara skupi się na rozwoju i badaniu możliwości zastosowania w regionach EMEA i Indii technologii OKI, która została już skomercjalizowana w innych regionach."Cieszę się, że będę mógł poprowadzić OKI Europe w tej nowej fazie rozwoju firmy. Po okresie transformacji, OKI Europe będzie nadal koncentrować się na technologii druku rozszerzając zakres zastosowań, także w zakresie etykiet i opakowań" powiedział Hagiwara.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty