Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Projekt tapety na dużą skalę. Drytac ReTac Textures

© Drytac

Firma N3 Display Graphics z siedzibą w Bristolu wykorzystała wytłaczaną folię Drytac ReTac Textures w płóciennym wykończeniu do stworzenia ponad 200 metrów kwadratowych cyfrowo drukowej tapety, dekorując wnętrze zakładu The Bart Ingredients Company.

Odmienione wnętrze siedziby imponuje i przyciąga wzrok wzorami i sloganami zarówno odwiedzających jak i pracowników. Materiał ReTac Textures Canvas, który wykorzystano w projekcie, oferuje trwałość i wysokiej jakości wykończenie. Został wybrany przez N3 Display Graphics ze względu na jego niezawodność i zdolność do uzupełnienia artystycznej wizji projektu. Grafika została wydrukowana na maszynie drukującej HP Latex R2000. Elastyczność Drytac ReTac Textures oznacza, że jest on kompatybilny zarówno z atramentami lateksowymi, jak i ekosolwentowymi oraz UV.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty