Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Doskonalenie i rozwój platform aplikacji OVD. Strategiczne partnerstwo

© Koenig & Bauer Banknote Solutions

Koenig & Bauer Banknote Solutions (Koenig & Bauer) utworzyło strategiczne partnerstwa z Gietz w zakresie doskonalenia i rozwoju platform aplikacji OVD dla maszyn drukujących banknoty. Połączenie technologii, wiedzy i badań w tej dziedzinie stwarza wyjątkową okazję dla obu firm do zbadania i odkrycia nowych sposobów tworzenia wartości przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów aplikacji OVD, będących synonimem branży druku banknotów.


Celem partnerstwa między Koenig & Bauer i Gietz jest modernizacja maszyny NotaFoil opartej na technologii Gietz FSA 1060 Foil Commander NOTA z zastrzeżonymi przez Koenig & Bauer systemami inspekcji, suszenia i modułowego dostarczania wielu stosów. Ponadto firmy wspólnie zaprojektują i opracują pakiety modernizacyjne i serwisowe dla zainstalowanych maszyn OptiNota H, a także zajmą się rozwojem i dystrybucją szybkiej platformy aplikacyjnej w celu zaspokojenia przyszłych potrzeb. Technologie opracowane w ramach umowy partnerskiej będą dystrybuowane globalnie przez Koenig & Bauer, z wyłączeniem Japonii. Obie firmy upatrują we współpracy szerokich możliwości rozwoju i tworzenia nowych, zaawansowanych technologii. "Jesteśmy głęboko przekonani, że to partnerstwo przyczyni się do dalszej poprawy dostępnych rozwiązań w zakresie nanoszenia hologramów na banknoty, a nasi klienci odniosą znaczne korzyści z nowo powstałej synergii" skomentował Hansjörg Gietz, właściciel i dyrektor zarządzający Gietz. Podobny entuzjazm wybrzmiewa w wypowiedzi Erica Boissonnasa, CEO w Koenig & Bauer Banknote Solutions: "To partnerstwo odzwierciedla znaczący poziom ewolucji w obszarze OVD i technologii foliowania, które będą wymagały nowych rozwiązań aplikacyjnych. Łącząc naszą wiedzę i technologię, możemy zapewnić naszym klientom platformy aplikacji niezbędne do wykorzystania najnowszych osiągnięć w technologii OVD".

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty