Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Doskonalenie i rozwój platform aplikacji OVD. Strategiczne partnerstwo

© Koenig & Bauer Banknote Solutions

Koenig & Bauer Banknote Solutions (Koenig & Bauer) utworzyło strategiczne partnerstwa z Gietz w zakresie doskonalenia i rozwoju platform aplikacji OVD dla maszyn drukujących banknoty. Połączenie technologii, wiedzy i badań w tej dziedzinie stwarza wyjątkową okazję dla obu firm do zbadania i odkrycia nowych sposobów tworzenia wartości przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów aplikacji OVD, będących synonimem branży druku banknotów.


Celem partnerstwa między Koenig & Bauer i Gietz jest modernizacja maszyny NotaFoil opartej na technologii Gietz FSA 1060 Foil Commander NOTA z zastrzeżonymi przez Koenig & Bauer systemami inspekcji, suszenia i modułowego dostarczania wielu stosów. Ponadto firmy wspólnie zaprojektują i opracują pakiety modernizacyjne i serwisowe dla zainstalowanych maszyn OptiNota H, a także zajmą się rozwojem i dystrybucją szybkiej platformy aplikacyjnej w celu zaspokojenia przyszłych potrzeb. Technologie opracowane w ramach umowy partnerskiej będą dystrybuowane globalnie przez Koenig & Bauer, z wyłączeniem Japonii. Obie firmy upatrują we współpracy szerokich możliwości rozwoju i tworzenia nowych, zaawansowanych technologii. "Jesteśmy głęboko przekonani, że to partnerstwo przyczyni się do dalszej poprawy dostępnych rozwiązań w zakresie nanoszenia hologramów na banknoty, a nasi klienci odniosą znaczne korzyści z nowo powstałej synergii" skomentował Hansjörg Gietz, właściciel i dyrektor zarządzający Gietz. Podobny entuzjazm wybrzmiewa w wypowiedzi Erica Boissonnasa, CEO w Koenig & Bauer Banknote Solutions: "To partnerstwo odzwierciedla znaczący poziom ewolucji w obszarze OVD i technologii foliowania, które będą wymagały nowych rozwiązań aplikacyjnych. Łącząc naszą wiedzę i technologię, możemy zapewnić naszym klientom platformy aplikacji niezbędne do wykorzystania najnowszych osiągnięć w technologii OVD".

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty