Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mitsubishi HiTec Paper. Thermoscript droższy o 10 procent

© Mitsubishi HiTec Paper

Obecna sytuacja rynkowa nie sprzyja branży papierniczej. Koszty produkcji, jak i samego papieru pozostają na wysokim poziomie, podczas gdy popyt wcale nie rośnie. Firmy zmuszone są podejmować decyzje, które pozwolą im zachować rentowność.

Do tych przedsiębiorstw należy między innymi Mitsubishi HiTec Paper. Firma ogłosiła, że z dniem 1 października 2023 roku podnosi ceny papierów termicznych Thermoscript nawet o 10 procent. Działanie to ma celu w szczególności przeciwdziałanie spadkowi cen w ostatnich miesiącach, który miał różne skutki w wielu regionach i obszarach zastosowań dla Mitsubishi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty