Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mitsubishi HiTec Paper. Thermoscript droższy o 10 procent

© Mitsubishi HiTec Paper

Obecna sytuacja rynkowa nie sprzyja branży papierniczej. Koszty produkcji, jak i samego papieru pozostają na wysokim poziomie, podczas gdy popyt wcale nie rośnie. Firmy zmuszone są podejmować decyzje, które pozwolą im zachować rentowność.

Do tych przedsiębiorstw należy między innymi Mitsubishi HiTec Paper. Firma ogłosiła, że z dniem 1 października 2023 roku podnosi ceny papierów termicznych Thermoscript nawet o 10 procent. Działanie to ma celu w szczególności przeciwdziałanie spadkowi cen w ostatnich miesiącach, który miał różne skutki w wielu regionach i obszarach zastosowań dla Mitsubishi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty