Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Heidelberg wraca na SDAX

Na podstawie regularnego przeglądu indeksów giełdowych Niemiecka Giełda Papierów Wartościowych (DAX) poinformowała o powrocie firmy Heidelberger Druckmaschinen do notowań SDAX.

© Heidelberger Druckmaschinen

Firma Heidelberger Druckmaschinen wróciła na listę notowań SDAX, indeksu giełdowego składającego się z 70 małych i średnich spółek w Niemczech. Odzwierciedla to fakt, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy kapitalizacja rynkowa firmy wzrosła ponad trzykrotnie do ponad 700 milionów euro. Trend wzrostowy kursu akcji firmy w ostatnim czasie przekroczył poziom dwóch euro. Jak podkreślają jej przedstawiciele, jest to potwierdzenie udanej transformacji grupy w dochodowo rozwijającą się spółkę technologiczną. Heidelberg zamierza kontynuować ten rozwój w przyszłości, realizując swoją strategię.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty