Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

CrytalCleanConnect

Głównym zadaniem rozwiązania CrystalCleanConnect jest poprawa wydajności i skrócenie czasu produkcji płyt flekso.

© Esko, Asahi

Firma Esko we współpracy z Asahi zaprezentowała na tegorocznych targach virtual.drupa nowe rozwiązanie w postaci w pełni zautomatyzowanej linii do obróbki płyt fleksograficznych o nazwie CrystalClean Connect. Rozwiązanie pozwala na pełną automatyzację produkcji, od obrazowania i naświetlania po wykonanie płyt, zmniejszając liczbę procesów produkcyjnych z dwunastu do jednego, co oznacza skrócenie czasu pracy operatora z 36 minut do zaledwie 2,5 minuty.

„Dzięki CrystalCleanConnect połączyliśmy kluczowe technologie sprzętowe i programowe obu firm, zapewniając szereg przełomowych korzyści, od projektu po druk. Rozwiązanie zapewnia czystszą, bardziej przyjazną dla środowiska pracę, która upraszcza proces wytwarzania płyt fleksograficznych, poprawia bezpieczeństwo i druku” - dodaje Pascal Thomas, dyrektor działu Flexo Business w firmie Esko.

Według Pascala, CrystalCleanConnect oferuje firmom korzyści operacyjne i środowiskowe - dzięki usunięciu wielu etapów produkcji, czas pracy operatora został skrócony o 90 procent, co nie tylko eliminuje ryzyko błędu ludzkiego, ale także zapewnia natychmiastowy wzrost wydajności. Ponadto połączenie zwiększonej wydajności i jakości zapewnia średni wzrost wskaźnika OEE o 25 procent.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty