Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

CrytalCleanConnect

Głównym zadaniem rozwiązania CrystalCleanConnect jest poprawa wydajności i skrócenie czasu produkcji płyt flekso.

© Esko, Asahi

Firma Esko we współpracy z Asahi zaprezentowała na tegorocznych targach virtual.drupa nowe rozwiązanie w postaci w pełni zautomatyzowanej linii do obróbki płyt fleksograficznych o nazwie CrystalClean Connect. Rozwiązanie pozwala na pełną automatyzację produkcji, od obrazowania i naświetlania po wykonanie płyt, zmniejszając liczbę procesów produkcyjnych z dwunastu do jednego, co oznacza skrócenie czasu pracy operatora z 36 minut do zaledwie 2,5 minuty.

„Dzięki CrystalCleanConnect połączyliśmy kluczowe technologie sprzętowe i programowe obu firm, zapewniając szereg przełomowych korzyści, od projektu po druk. Rozwiązanie zapewnia czystszą, bardziej przyjazną dla środowiska pracę, która upraszcza proces wytwarzania płyt fleksograficznych, poprawia bezpieczeństwo i druku” - dodaje Pascal Thomas, dyrektor działu Flexo Business w firmie Esko.

Według Pascala, CrystalCleanConnect oferuje firmom korzyści operacyjne i środowiskowe - dzięki usunięciu wielu etapów produkcji, czas pracy operatora został skrócony o 90 procent, co nie tylko eliminuje ryzyko błędu ludzkiego, ale także zapewnia natychmiastowy wzrost wydajności. Ponadto połączenie zwiększonej wydajności i jakości zapewnia średni wzrost wskaźnika OEE o 25 procent.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty