Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

CrytalCleanConnect

Głównym zadaniem rozwiązania CrystalCleanConnect jest poprawa wydajności i skrócenie czasu produkcji płyt flekso.

© Esko, Asahi

Firma Esko we współpracy z Asahi zaprezentowała na tegorocznych targach virtual.drupa nowe rozwiązanie w postaci w pełni zautomatyzowanej linii do obróbki płyt fleksograficznych o nazwie CrystalClean Connect. Rozwiązanie pozwala na pełną automatyzację produkcji, od obrazowania i naświetlania po wykonanie płyt, zmniejszając liczbę procesów produkcyjnych z dwunastu do jednego, co oznacza skrócenie czasu pracy operatora z 36 minut do zaledwie 2,5 minuty.

„Dzięki CrystalCleanConnect połączyliśmy kluczowe technologie sprzętowe i programowe obu firm, zapewniając szereg przełomowych korzyści, od projektu po druk. Rozwiązanie zapewnia czystszą, bardziej przyjazną dla środowiska pracę, która upraszcza proces wytwarzania płyt fleksograficznych, poprawia bezpieczeństwo i druku” - dodaje Pascal Thomas, dyrektor działu Flexo Business w firmie Esko.

Według Pascala, CrystalCleanConnect oferuje firmom korzyści operacyjne i środowiskowe - dzięki usunięciu wielu etapów produkcji, czas pracy operatora został skrócony o 90 procent, co nie tylko eliminuje ryzyko błędu ludzkiego, ale także zapewnia natychmiastowy wzrost wydajności. Ponadto połączenie zwiększonej wydajności i jakości zapewnia średni wzrost wskaźnika OEE o 25 procent.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty