Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiany w Koenig & Bauer Durst. Benjamin Bösch dyrektorem

Benjamin Bösch

© Koenig & Bauer Durst

Benjamin Bösch został powołany na nowo utworzoną funkcję dyrektora sprzedaży w firmie Koenig & Bauer Durst, producenta systemów jednoprzebiegowych i systemów oprogramowania dla przemysłu tektury falistej i kartonów składanych.

 

Nowy dyrektor sprzedaży będzie zarządzał regionami i ściśle współpracował z działami sprzedaży w ramach Koenig & Bauer Durst. Jego szeroki zakres obowiązków będzie obejmował ścisłą współpracę z obecnymi klientami i zespołami handlowymi oraz opracowywanie nowych strategii sprzedażowych, które zwiększą wartość firmy w segmencie tektury falistej i kartonów składanych. Benjamin Bösch dołączył do Koenig & Bauer Durst z Landy, gdzie pełnił funkcję regionalnego menadżera. Ma on ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży poligraficznej i opakowaniowej.
„Witamy Benjamina z otwartymi ramionami w rodzinie Koenig & Bauer Durst. Jego duże doświadczenie na rynku tektury falistej i tektury falistej wniesie kolejną warstwę wiedzy, ponieważ będziemy nadal rozszerzać działalność w zakresie druku cyfrowego na naszych kluczowych rynkach tektury falistej i kartonów składanych, które są gotowe do cyfrowej transformacji. Ta nominacja jest ważnym strategicznym krokiem naprzód” powiedział Daniel Velema, dyrektor zarządzający Koenig & Bauer Durst.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty