Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Peak Performance Print Experience

Sprzedaż Revorii rozpocznie się w październiku w pięciu krajach europejskich - Niemczech, Austrii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Data rozpoczęcia sprzedaży w pozostałych krajach zostanie podana wkrótce.

© Fujifilm

Wraz z końcem września firma Fujifilm organizuje wydarzenie, podczas którego odbędzie się pokaz nowej cyfrowej maszyny drukującej Revoria Press PC1120 i prezentacja nowych rozwiązań do druku cyfrowego. Wydarzenie pod nazwą „Peak Performance Print Experience” odbędzie się w dniach 28-29 września 2021 roku w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku firmy Fujifilm w Brukseli.

W trakcie wydarzenia będzie także można obejrzeć nowy model Jet Press 750S. Zostaną również zaprezentowane nowe konfiguracje druku oparte na technologii głowic drukujących Samba. Wykorzystują one połączenie głowic atramentowych, atramentów i optymalizacji obrazu w hybrydowych lub niezależnych systemach drukowania, które można w pełni zintegrować w różnych konwencjonalnych procesach produkcyjnych.

28 września jest dniem zarezerwowanym dla gości z Niemiec, Austrii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W tym dniu goście będą mogli zobaczyć nową gamę tonerowych maszyn cyfrowych Revoria, które będą dostępne tylko w ich krajach. Wtedy także zostanie zaprezentowany na żywo model Revoria Press PC1120, który, jak podkreśla producent, oferuje przedstawicielom branży druku najszerszą gamę opcji zdobienia w swojej klasie. Rozwiązanie ma pozwolić firmom poligraficznym rozwijać się i zwiększać wydajność za pomocą nowych zastosowań, możliwości druku w 6 kolorach, sztucznej inteligencji i automatyzacji. Nowe urządzenie zostało po raz pierwszy zaprezentowane latem w formie wirtualnej. Odwiedzający wydarzenie 28 września będą także mogli otrzymać wydruki próbne i dodatkowe informacje na temat serii Revoria Press E1, monochromatycznej maszyny produkcyjnej, wyposażonej w szereg funkcji zwiększających wydajność i oferującej wyjątkową jakość obrazu. W dniu 29 września wydarzenie będzie także dostępne dla gości z pozostałych krajów europejskich.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty