Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Cerm uzyskuje niezależność

Firma Cerm stał się częścią Grupy Heidelberg w 2011 roku. Poprzez wykup menadżerski uzyskała pełną niezależność.

Firma Cerm, globalny dostawca oprogramowania MIS dla przemysłu poligraficznego, uzyskał pełną niezależność poprzez wykup menadżerski (MBO) od producenta maszyn drukujących Heidelberger Druckmaschinen. Firma Cerm stała się częścią Grupy Heidelberg w 2011 roku. Do dziś obsługuje ponad 400 klientów na całym świecie i współpracuje z wieloma producentami rozwiązań poligraficznych. Uzyskanie niezależności to przedsiębiorczy krok firmy w kierunku ekspansji jej cyfrowego rozwiązania dla drukarni etykiet i opakowań. „Nasze oprogramowanie posiada udokumentowane doświadczenie w zwiększaniu wydajności usług oraz maszyn do druku etykiet i opakowań na całym świecie. Nieustannie koncentrujemy się na istniejących i nowych potrzebach klientów oraz na rozwoju technologiczym. Aby w pełni wykorzystać nasz potencjał i napędzić ten wzrost, musieliśmy odzyskać niezależność, tym samym otwierając się na dodatkowe kanały dystrybucji”- mówi Geert Van Damme, CEO Cerm i jeden z menedżerów zaangażowanych w MBO.
Heidelberg i firma Cerm będą nadal rozwijać i dystrybuować oprogramowanie pod nazwą „Prinect Business Manager” na rynku druku komercyjnego. Wszystkie istniejące umowy z klientami Heidelberg utrzymują swoją ważność.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty