Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

IN Groupe przejmuje Gleitsmann Security Inks. Wzmocnienie portfolio

© IN Groupe

IN Groupe ogłosiło zgodę na przejęcie 100 procent udziałów w spółce Gleitsmann Security Inks (GSI) od hubergroup Deutschland. Przejęcie zapewnienia firmie wzmocnienie portfolio oferowanych produktów, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie zabezpieczenia dokumentów finansowych i banknotów.

IN Groupe (dawniej Imprimerie Nationale) opracowuje i sprzedaje pod markami Surys (komponenty optyczne) i SPS (komponenty elektroniczne) najnowocześniejsze komponenty zabezpieczające produkty poligraficzne takie jak banknoty, czeki, czy dokumenty uwierzytelniające.
Przejęcie GSI jest częścią realizowanego przez IN Groupe Planu Digital Odyssey 2025. Dzięki swojej długoletniej działalności firma jest zaufanym partnerem wielu państwowych drukarni i komercyjnych firm poligraficznych na całym świecie. Częścią jej strategicznego planu jest dostarczanie klientom rozwiązań zabezpieczających takich jak bezpieczne atramenty. Firma zatrudnia 80 pracowników i oczekuje się, że w bieżącym roku kalendarzowym oraz w całym okresie objętym planem operacyjnym wygeneruje dwucyfrowe przychody w wysokości miliona euro. „Wiedza GSI zapewni IN Groupe solidną platformę do tworzenia nowych rozwiązań dla rynku walutowego i tożsamości. Uzupełni on nasze i tak już duże portfolio produktów, aby lepiej służyć naszym klientom prywatnym i publicznym w przestrzeni bezpieczeństwa” powiedział Frédéric Trojani, wiceprezes wykonawczy działu IN Groupe Secure Components. Wartość transakcji nie została podana.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty