Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kształtowanie przyszłości. Nowy Komitet Wykonawczy Siegwerk

Ashish Pradhan, prezes oddziału azjatyckiego, nowy członek Komitetu Wykonawczego Grupy.

© Siegwerk

Siegwerk rozszerza swój obecny zespół zarządzający. W ramach strategicznego posunięcia firma tworzy Komitet Wykonawczy Grupy, który będzie opracowywał, wdrażał i nadzorował kluczowe decyzje i strategie firmy.

Oprócz obecnych członków zarządu w składzie Komitetu Wykonawczego Grupy pojawi się Ashish Pradhan, prezes firmy na Azję, odpowiedzialny za działalność w Indiach, Chinach i Azji Południowo-Wschodniej). Włączenie Pradhana do jednostki podkreśla znaczenie regionu azjatyckiego w globalnej strategii Siegwerk. Dzięki ogromnemu potencjałowi wzrostu, Azja odgrywa aktywną rolę w kształtowaniu przyszłości firmy wraz z pozostałymi dwoma głównymi regionami, EMEA i Amerykami. Wewnętrzne zmiany Siegwerka dotyczą również sektora finansowego spółki. Po ponad 20 latach Oliver Wittmann opuści zarząd i stanowisko dyrektora finansowego (CFO). Od kwietnia nowego roku przejmie je Direk Weissenfeldt, który w ciągu ostatnich 17 lat zajmował różne stanowiska finansowe i operacyjne w firmie. Oliver Wittmann do końca 2025 roku pozostanie jednak dostępny, aby wspierać Radę Nadzorczą w razie potrzeby. Nowy Komitet Wykonawczy Grupy zapewni ciągłość i stabilność, jednocześnie prowadząc firmę Siegwerk naprzód z największym poczuciem odpowiedzialności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty