Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa siedziba w Earth City

Nowy magazyn Mark Andy Print Products ma powierzchnię ponad 6 tys. m2 i jest strategicznie zlokalizowany w Earth City, mieście będącym głównym kanałem dystrybucji w regionie St. Louis.

© Mark Andy

Mark Andy Print Products, oddział firmy Mark Andy zajmujący się dystrybucją części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, przeniósł się do nowej siedziby w Earth City w stanie Missouri. Nowa lokalizacja obejmuje m.in. przestronny magazyn wysokiego składowania, zaprojektowany i wybudowany zgodnie z zasadami „lean warehouse”. Krok ten jest częścią strategii Mark Andy Print Products, zakładającej bliskość geograficzną względem centrali Mark Andy zlokalizowanej w Chesterfield (również stan Missouri) oraz usytuowanie magazynu w centralnej części Stanów Zjednoczonych. Jak podkreśla firma, relokacja ma usprawnić procesy logistyczne i zarządzanie łańcuchem dostaw, by sprostać potrzebom klientów oraz dostawców w kontekście wydajności działań i szybkich dostaw asortymentu. Nowa siedziba Mark Andy Print Products ma nie tylko zoptymalizować przestrzeń magazynową na części zamienne i materiały eksploatacyjne, ale też pozwolić jej na realizowanie wzrostów oczekiwanych przez udziałowców całej grupy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty