Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Usługi z jednego źródła

Systemy MGI do produkcji i drukowania etykiet oraz opakowań będą teraz sprzedawane pod marką Konica Minolta.

Firma Konica Minolta razem z MGI Digital Technology (MGI) rozszerzyły współpracę o nowe inicjatywy, które mają przynieść klientom dodatkowe korzyści.

Strategiczna i finansowa współpraca między obiema firmami została nawiązana w 2014 roku i rozszerzona w 2016 roku wraz ze wzrostem udziału w MGI do 40,5 procent. W rezultacie Konica Minolta dodała do swojego portfolio produkty MGI do produkcji i drukowania etykiet oraz opakowań. W ramach rozszerzonej współpracy, systemy MGI będą sprzedawane bezpośrednio za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej Konica Minolta. Tam również mogą otrzymać wsparcie klienci MGI w zakresie usług i administracji. Wcześniej natomiast dystrybucja i obsługa systemów MGI była świadczona osobno.
Podczas, gdy technologie i rozwiązania związane z MGI są sprzedawane pod marką Konica Minolta, tożsamość marki i wizerunek korporacyjny obu firm pozostają osobne. „Wzmocnienie naszej współpracy przynosi szczególne korzyści klientom i wszystkim zainteresowanym” - powiedział Tony Charlet, dyrektor MGI Global Business. „W przyszłości klienci otrzymają usługi i porady dotyczące wszystkich aspektów druku produkcyjnego i dekoracji cyfrowej z jednego źródła.” – dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty