Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Capgemini przejmuje obowiązki

Struktura centrów SSC przez dwa lata z powodzeniem wykonywała zadania administracyjno-finansowe oddziałów Heidelberga. Po wprowadzeniu zmian, procesy te zostaną powierzone firmie Capgemini.

Heidelberg Druckmaschinen przekazuje firmie Capgemini wszystkie zadania administracyjno-finansowe, do tej pory realizowane w ramach Centrów Usług Wspólnych (SSC – Shared Sernice Centers). Jeden z nich znajdował się w Warszawie i realizował zadania obejmujące obszar administracyjno-księgowy kilkunastu krajów Europy przez ostatnie dwa lata. Decyzja o przekazaniu tych procesów do podmiotu zewnętrznego została podjęta w związku z dalszą reorganizacją struktury firmy i oznacza likwidację dotychczasowych centrów SSC.

Firma Capgemini posiada w tym zakresie 24-letnie doświadczenie i zatrudnia 14 tysięcy ekspertów do spraw finansów, podatków, analityki biznesowej, ryzyk i controllingu w 17 lokalizacjach, w tym jedną w Polsce. Zgodnie z wprowadzaną strategią centra SSC w Warszawie, Szanghaju i Kuala Lumpur przekażą firmie swoje zadania do stycznia przyszłego roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty