Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Capgemini przejmuje obowiązki

Struktura centrów SSC przez dwa lata z powodzeniem wykonywała zadania administracyjno-finansowe oddziałów Heidelberga. Po wprowadzeniu zmian, procesy te zostaną powierzone firmie Capgemini.

Heidelberg Druckmaschinen przekazuje firmie Capgemini wszystkie zadania administracyjno-finansowe, do tej pory realizowane w ramach Centrów Usług Wspólnych (SSC – Shared Sernice Centers). Jeden z nich znajdował się w Warszawie i realizował zadania obejmujące obszar administracyjno-księgowy kilkunastu krajów Europy przez ostatnie dwa lata. Decyzja o przekazaniu tych procesów do podmiotu zewnętrznego została podjęta w związku z dalszą reorganizacją struktury firmy i oznacza likwidację dotychczasowych centrów SSC.

Firma Capgemini posiada w tym zakresie 24-letnie doświadczenie i zatrudnia 14 tysięcy ekspertów do spraw finansów, podatków, analityki biznesowej, ryzyk i controllingu w 17 lokalizacjach, w tym jedną w Polsce. Zgodnie z wprowadzaną strategią centra SSC w Warszawie, Szanghaju i Kuala Lumpur przekażą firmie swoje zadania do stycznia przyszłego roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty