Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiana dyrektorów

Jan Franz Allerkamp został dyrektorem jednostki biznesowej Paper & Board, a jego miejsce na stanowisku dyrektora Actega Metal Print przejął Stephan Plenz.

© Photogenica

Firma Actega, należący do grupy Altana producent powłok, farb, klejów i innych dodatków dla przemysłu poligraficznego, powołała nowych dyrektorów poszczególnych jednostek biznesowych. Jan Franz Allerkamp, będący dotychczas dyrektorem działu Actega Metal Print, będzie pełnił obowiązki dyrektora jednostki biznesowej Paper & Board. Tym samym zastąpił on na tym stanowisku Andreasa Grippa, który został trzecim dyrektorem generalnym firmy Eckart, oddziału grupy Altana zajmującym się produkcją pigmentów. Stanowisko dyrektora w Actega Metal Print tymczasowo przejmie Stephan Plenz, który przez ostatnie 30 lat pracował w firmie Heidelberg, gdzie był odpowiedzialny za druk arkuszowy i cyfrowy, etykiety, oraz dział post-press.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty