Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiana dyrektorów

Jan Franz Allerkamp został dyrektorem jednostki biznesowej Paper & Board, a jego miejsce na stanowisku dyrektora Actega Metal Print przejął Stephan Plenz.

© Photogenica

Firma Actega, należący do grupy Altana producent powłok, farb, klejów i innych dodatków dla przemysłu poligraficznego, powołała nowych dyrektorów poszczególnych jednostek biznesowych. Jan Franz Allerkamp, będący dotychczas dyrektorem działu Actega Metal Print, będzie pełnił obowiązki dyrektora jednostki biznesowej Paper & Board. Tym samym zastąpił on na tym stanowisku Andreasa Grippa, który został trzecim dyrektorem generalnym firmy Eckart, oddziału grupy Altana zajmującym się produkcją pigmentów. Stanowisko dyrektora w Actega Metal Print tymczasowo przejmie Stephan Plenz, który przez ostatnie 30 lat pracował w firmie Heidelberg, gdzie był odpowiedzialny za druk arkuszowy i cyfrowy, etykiety, oraz dział post-press.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty