Kalendarium

28.11.2023 · ART OF COLOR, Poznań

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiana dyrektorów

Jan Franz Allerkamp został dyrektorem jednostki biznesowej Paper & Board, a jego miejsce na stanowisku dyrektora Actega Metal Print przejął Stephan Plenz.

© Photogenica

Firma Actega, należący do grupy Altana producent powłok, farb, klejów i innych dodatków dla przemysłu poligraficznego, powołała nowych dyrektorów poszczególnych jednostek biznesowych. Jan Franz Allerkamp, będący dotychczas dyrektorem działu Actega Metal Print, będzie pełnił obowiązki dyrektora jednostki biznesowej Paper & Board. Tym samym zastąpił on na tym stanowisku Andreasa Grippa, który został trzecim dyrektorem generalnym firmy Eckart, oddziału grupy Altana zajmującym się produkcją pigmentów. Stanowisko dyrektora w Actega Metal Print tymczasowo przejmie Stephan Plenz, który przez ostatnie 30 lat pracował w firmie Heidelberg, gdzie był odpowiedzialny za druk arkuszowy i cyfrowy, etykiety, oraz dział post-press.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty