Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dorey Converting Systems. Modułowość i integracja

© Dorey Converting Systems

Od 80 lat Dorey Converting Systems opracowuje i produkuje rozwiązania maszynowe typu roll-to-roll dla innowacyjnych systemów w zakresie przetwarzania materiałów elastycznych i produkcji etykiet technicznych. Firma zapewnia dostosowane do potrzeb klienta, modułowe technologie w zakresie inteligentnych maszyn, w tym wykrawanie rotacyjne, laminowanie, cięcie laserowe, perforowanie, znakowanie i ablację, AOI i aplikacje drukarskie.

 

Urządzenia Dorey Converting Systems charakteryzują się szeregiem zalet i specyfikacji, które sprawiają, że ich użytkowanie jest proste i niezawodne. Dzięki mocnej ramie maszyny cechują się dużą stabilnością, a dzięki zarządzaniu kamerami CCD osiągają wysoką precyzję pracy. Przydatnymi funkcjami są modułowość między obrotowymi i laserowymi stacjami cięcia oraz kontrola ruchu serwomechanizmu. Rozwiązania są również wyposażone w system inteligentnej kontroli naprężenia oraz integracji MES (Przemysł 4.0). Dzięki niestandardowej modułowości i integracji, maszyny znajdują zastosowanie w takich sektorach jak tagi RFID i NFC, elektronika użytkowa, inteligentne plastry medyczne, elastyczne kable płaskie (FFC i FPC) czy baterie elektryczne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty