Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Silny zespół EyeC Polska. Konrad Sadowski i Wojciech Mrugacz

Od lewej: Wojciech Mrugacz i Konrad Sadowski.
© EyeC

Firma EyeC stawia kolejny krok w swojej działalności na polskim rynku. Po przeniesieniu dotychczasowego dyrektora zarządzającego Marcina Wekslera, zarządzanie firmą zostanie płynnie przekazane Konradowi Sadowskiemu i Wojciechowi Mrugaczowi. Dzięki nowemu zespołowi EyeC zabezpieczy swoją pozycję na polskim rynku i potwierdzi zaangażowanie w doskonałą obsługę klienta i niestandardowe rozwiązania.

Wieloletnia obecność EyeC w Polsce zapewniła temu hamburskiemu dostawcy zautomatyzowanych systemów weryfikacji grafiki i kontroli obrazu druku cenną wiedzę i wszechstronne zrozumienie rynku. Z Konradem Sadowskim jako nową osobą kontaktową odpowiedzialną za sprzedaż i serwis, klienci EyeC w Polsce będą mogą liczyć na kompetentny kontakt lokalny. Sadowski pracuje dla EyeC w Polsce od 2014 roku i może pochwalić się bogatym doświadczeniem. Doświadczony zespół wspiera również Wojciech Mrugacz, który jako kilkuletni pracownik EyeC jest odpowiedzialny za obsługę klienta i zapewnianie bezpośredniego wsparcia na miejscu. Zarówno Konrad Sadowski jak i Wojciech Mrugacz zostali odpowiednio przeszkoleni, oraz posiadają niezbędną certyfikacją EyeC. Mają oni także stałe wsparcie całego zespołu serwisowego EyeC w Hamburgu. Wieloletnie doświadczenie Konrada Sadowskiego i wiedza Wojciecha Mrugacza to świadectwo silnej obecności EyeC w Polsce. Dzięki temu doświadczonemu duetowi firma będzie mogła podkreślić swoje zaangażowanie w obsługę polskiego rynku dzięki zaawansowanym rozwiązaniom inspekcyjnym i doskonałej obsłudze.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty