Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Zawsze o krok do przodu

 

Tydzień Innowacji (Innovation Week) 2021 będzie częściowo transmitowany na żywo z przeprojektowanego Print Media Center w Wiesloch-Walldorf.

© Heidelberger Druckmaschinen

„Always a step ahead” to główne hasło Tygodnia Innowacji 2021 organizowanego przez firmę Heidelberger Druckmaschinen. Wirtualne wydarzenie odbędzie się w dniach od 13 do 15 października 2021 roku i będzie transmitowane z jednego z zakładów firmy w Wiesloch-Walldorf, gdzie Heidelberg prezentuje swoje najnowsze technologie offsetowe i cyfrowe dla segmentów rynku akcydensowego, opakowań i etykiet. Każdego dnia program będzie rozpoczynał się relacją na żywo skupiającą się na innym temacie: pierwszego dnia będzie to druk opakowań, natomiast drugiego i trzeciego dnia głównym zagadnieniem będzie cyfryzacja i dywersyfikacja. „Przyspieszamy rozwój inteligentnych rozwiązań cyfrowych, aby sprostać wymaganiom naszych klientów- podkreśla Ludwig Allgoewer, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Heidelberg. „Podczas Tygodnia Innowacji 2021 po raz kolejny udowodnimy, że jesteśmy liderem w dziedzinie technologii - zawsze o krok przed rozwojem wydarzeń - dla zapewnienia naszym klientom sukcesów biznesowych w przyszłości- dodaje. Odwiedzający to wirtualne wydarzenie będą mieli możliwość zdobycia informacji i poznania dokładnych specyfikacji rozwiązań dostępnych w portfolio firmy na przygotowanych filmach wideo. Swoimi doświadczeniami i wynikami podzielą się także drukarnie, które korzystają z technologii oferowanych przez producenta. Rejestracja na wydarzenie odbywa się na stronie www.heidelberg.com/innovation_week/.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty