Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Mondi mianuje przewodniczącego

 

Firma Mondi ogłosiła powołanie Philipa Yea na stanowisko przewodniczącego oraz członka zarządu niepełniącego funkcji kierowniczych. Philip zastąpi Davida Williamsa, który, jak ogłoszono w marcu 2019 roku, przechodzi na emeryturę. Stephen Harris, dyrektor Mondi, podziękowal odchodzącemu Davidowi za wkład w rozwój firmy, jednocześnie zapewniając, że Philip będzie jego godnym zastępcą. Nowy członek ma bogate doświadczenie w spółkach giełdowych w różnych sektorach. Jego szerokie doświadczenie w branży i wiedza na temat działania w dużych międzynarodowych korporacjach mają przynieść cenny wkład do zarządu.

Philip będzie także członkiem komisji ds. nominacji i wynagrodzeń ze skutkiem od powołania do zarządu i przewodniczącym komitetu ds. nominacji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty