Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Premiera innowacji. Nowa era obróbki

© Elitron

Elitron ogłosił wprowadzenie na rynek swojej najnowszej innowacji jaką jest przełomowa płyta sterująca dla platformy Kombo TAV. Rozwiązanie poprzez zwiększenie wydajności i precyzję, może na nowo zdefiniować nowoczesny proces produkcji.

Na całym świecie zainstalowano już ponad 100 w pełni automatycznych systemów tnących Kombo TAV, co jednocześnie wyznacza początek nowej ery dla Kombo TAV: Kombo TAV Evolution. Płyta sterująca nowej generacji, zaprojektowana na nowo elektronika i nowy system sterowania ruchem z szybszym protokołem komunikacyjnym przenoszą możliwości tego innowacyjnego systemu cięcia na zupełnie inny poziom. To nowe rozwiązanie zostanie zaprezentowane na targach drupa 2024. Kombo TAV Evolution został również zaprojektowany z myślą o przyszłej integracji z procesami zarządzania sztuczną inteligencją.

Ulepszenie w każdym calu
Wydajność, produktywność, dokładność i ogólna wydajność zostały ulepszone, tworząc tym samym prawdziwie innowacyjny system, gotowy do zapoczątkowania nowej ery cyfrowej dla firmy Elitron. System został ulepszony pod wieloma względami. Jednymi z oczywistych zalet są aż o 35 procent większa prędkość i o 40 procent większa wydajność. Pod lupę wzięto także zużycie energii, które przy użyciu nowej maszyny jest niższe o 30 procent. Kompletna platforma cyfrowego cięcia i automatyzacji firmy Elitron jest gotowa przenieść obróbkę wykańczającą na wyższy poziom.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty