Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Real Substrate Proof. 100 procent pewności

© CGS Oris

 

Firma CGS Oris wprowadziła na rynek rozwiązania Real Substrate Proof, które ma zmienić sposób, w jaki firmy zajmujące się przygotowaniem i pakowaniem komunikują kolory z klientami swojej marki. Opracowany we współpracy z Mutoh, Real Substrate Proof umożliwia produkcję proofów i makiet na docelowym podłożu produkcyjnym. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, Real Substrate Proof zachowuje wygląd i właściwości fizyczne podłoża.

Podstawowym warunkiem proofingu opakowań jest możliwość dopasowania kolorów marki i spotów. Nowy zestaw atramentów, specjalnie zaprojektowany do użytku z oprogramowaniem Flex Pack, zawiera kolory CMYK, które są uzupełnione przez pomarańczowy, zielony, niebieski i biały, co odpowiada tym wymaganiom i obejmuje prawie całą paletę kolorów Pantone. Użytkowane atramenty są nietoksyczne, bezwonne, wysoce rozciągliwe i są dedykowane do różnych podłoży, takich jak bardzo cienkie giętkie, folie termokurczliwe i IML, lity karton lub tektura falista. Ponadto są one odporne na wysoką temperaturę i mogą być lakierowane, dzięki czemu nadają się nawet do zastosowań takich jak drukowanie na metalu. To sprawia, że powstałe materiały są nie tylko bardziej realistyczne, ale także łatwiejsze, szybsze i tańsze w produkcji, co jest ważne na wysoce konkurencyjnym rynku, na którym jakość i czas wprowadzenia na rynek mają kluczowe znaczenie dla sukcesu wytwórni prepress i przetwórców opakowań, a także ich klientów marki. ”„Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzaniem na rynek tego wyjątkowego i ekskluzywnego rozwiązania” – powiedział Heiner Müller, dyrektor sprzedaży opakowań w CGS Oris.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty