Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zautomatyzowane przepływy pracy. Nowe partnerstwo Print Software

© Print Software

Firma Laidback Solutions od początku swojej działalności koncentruje się na rozwoju oprogramowania dla przemysłu poligraficznego. Współpraca podjęta z polską firmą Print Software wprowadza na rodzimy rynek ich rozwiązania w zakresie budowania zautomatyzowanych przepływów prac.

 

System Corbit, którego dystrubutorem została firma Print Software, jest następcą rozwiązania Filetrain. Narzędzie zostało wzbogacone o możliwość wizualnego budowania przepływów prac. Nowość zastosowana w Corbit przyspiesza tworzenie przepływów oraz zdecydowanie ułatwia ich późniejszą modyfikację i rozwój. ,,Firma Laidback zapewnia nam szkolenia i ciągłe wsparcie, zaś my będziemy dostarczać zautomatyzowane systemy polskim drukarniom poligraficznym. Widzimy ogromne zainteresowanie tym zagadnieniem.” mówił Bogusław Lichoński, Prezes zarządu Print Software.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty