Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zautomatyzowane przepływy pracy. Nowe partnerstwo Print Software

© Print Software

Firma Laidback Solutions od początku swojej działalności koncentruje się na rozwoju oprogramowania dla przemysłu poligraficznego. Współpraca podjęta z polską firmą Print Software wprowadza na rodzimy rynek ich rozwiązania w zakresie budowania zautomatyzowanych przepływów prac.

 

System Corbit, którego dystrubutorem została firma Print Software, jest następcą rozwiązania Filetrain. Narzędzie zostało wzbogacone o możliwość wizualnego budowania przepływów prac. Nowość zastosowana w Corbit przyspiesza tworzenie przepływów oraz zdecydowanie ułatwia ich późniejszą modyfikację i rozwój. ,,Firma Laidback zapewnia nam szkolenia i ciągłe wsparcie, zaś my będziemy dostarczać zautomatyzowane systemy polskim drukarniom poligraficznym. Widzimy ogromne zainteresowanie tym zagadnieniem.” mówił Bogusław Lichoński, Prezes zarządu Print Software.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty