Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Valiani w firmie Kram

Plotery Valiani z serii Optima to wyprodukowane we Włoszech półautomatyczne plotery umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie.

Firma Kram zainwestowała w nowy ploter firmy Valiani Optima V80 od dostawcy Grafmasz, który usprawnił pracę konstruktorów opakowań i przyspieszył realizację zamówień. Rodzinne przedsiębiorstwo od 1991 roku z powodzeniem działa na rynku folii, opakowań papierowych i kartonowych, dedykowanych dla branży spożywczej.

Producent posiada własny dział graficzny i konstrukcyjny, w którym przygotowywane są indywidualne projekty opakowań zgodnych z wymaganiami klientów. Wzrost liczby zleceń skłonił firmę do podjęcia decyzji o zakupie nowej maszyny.

Plotery Valiani z serii Optima to półautomatyczne urządzenia umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie wyposażone w podwójną głowicę narzędziową. Urządzenia mogą być wyposażone w noże do cięcia: aktywny, oscylacyjny, V-cut o różnym kącie, narzędzia do bigowania i perforacji, narzędzia do nacinania czy embossingu. Szeroki zakres dostępnych narzędzi pozwala na obróbkę bardzo różnorodnych materiałów o różnych właściwościach i grubościach do 20 mm. Plotery Valiani cechuje przede wszytstkim prosta obsługa, solidna i trwała konstrukcja oraz odpowiednie pozycjonowanie ciętego materiału dzięki stołowi z podsysem podzielonym na strefy. Intuicyjne oprogramowanie umożliwia szybkie wczytanie projektu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty