Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Valiani w firmie Kram

Plotery Valiani z serii Optima to wyprodukowane we Włoszech półautomatyczne plotery umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie.

Firma Kram zainwestowała w nowy ploter firmy Valiani Optima V80 od dostawcy Grafmasz, który usprawnił pracę konstruktorów opakowań i przyspieszył realizację zamówień. Rodzinne przedsiębiorstwo od 1991 roku z powodzeniem działa na rynku folii, opakowań papierowych i kartonowych, dedykowanych dla branży spożywczej.

Producent posiada własny dział graficzny i konstrukcyjny, w którym przygotowywane są indywidualne projekty opakowań zgodnych z wymaganiami klientów. Wzrost liczby zleceń skłonił firmę do podjęcia decyzji o zakupie nowej maszyny.

Plotery Valiani z serii Optima to półautomatyczne urządzenia umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie wyposażone w podwójną głowicę narzędziową. Urządzenia mogą być wyposażone w noże do cięcia: aktywny, oscylacyjny, V-cut o różnym kącie, narzędzia do bigowania i perforacji, narzędzia do nacinania czy embossingu. Szeroki zakres dostępnych narzędzi pozwala na obróbkę bardzo różnorodnych materiałów o różnych właściwościach i grubościach do 20 mm. Plotery Valiani cechuje przede wszytstkim prosta obsługa, solidna i trwała konstrukcja oraz odpowiednie pozycjonowanie ciętego materiału dzięki stołowi z podsysem podzielonym na strefy. Intuicyjne oprogramowanie umożliwia szybkie wczytanie projektu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty