Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Valiani w firmie Kram

Plotery Valiani z serii Optima to wyprodukowane we Włoszech półautomatyczne plotery umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie.

Firma Kram zainwestowała w nowy ploter firmy Valiani Optima V80 od dostawcy Grafmasz, który usprawnił pracę konstruktorów opakowań i przyspieszył realizację zamówień. Rodzinne przedsiębiorstwo od 1991 roku z powodzeniem działa na rynku folii, opakowań papierowych i kartonowych, dedykowanych dla branży spożywczej.

Producent posiada własny dział graficzny i konstrukcyjny, w którym przygotowywane są indywidualne projekty opakowań zgodnych z wymaganiami klientów. Wzrost liczby zleceń skłonił firmę do podjęcia decyzji o zakupie nowej maszyny.

Plotery Valiani z serii Optima to półautomatyczne urządzenia umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie wyposażone w podwójną głowicę narzędziową. Urządzenia mogą być wyposażone w noże do cięcia: aktywny, oscylacyjny, V-cut o różnym kącie, narzędzia do bigowania i perforacji, narzędzia do nacinania czy embossingu. Szeroki zakres dostępnych narzędzi pozwala na obróbkę bardzo różnorodnych materiałów o różnych właściwościach i grubościach do 20 mm. Plotery Valiani cechuje przede wszytstkim prosta obsługa, solidna i trwała konstrukcja oraz odpowiednie pozycjonowanie ciętego materiału dzięki stołowi z podsysem podzielonym na strefy. Intuicyjne oprogramowanie umożliwia szybkie wczytanie projektu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty