Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Rozwój sieci sprzedaży. Ewout Maartense dołącza do Scodix

Ewout Maartense, nowy kierownik sprzedaży na kraje Beneluksu.
© Scodix

Scodix, wiodący dostawca cyfrowych rozwiązań uszlachetniających dla branży pograficznej, mianował Ewout Maartense na stanowisko kierownika sprzedaży w krajach Beneluksu. Nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy podkreśla jej dynamiczny rozwój w ostatnich miesiącach.

Firma zakłada podwojenie swojego zespołu sprzedażowego i marketingowego w ciągu zaledwie roku. "W 2022 roku obserwujemy światową ekspansję Scodix, komentuje Mark Nixon, Scodix VP Global Sales & Marketing. Ewout Maartense przychodzi do Scodix z dużym doświadczeniem w branży. Zajmował stanowiska w Apple, Scitex (później CREO) i Kodaku, a ostatnio pracował dla Landy. „Jego znajomość regionu i relacje z drukarniami i firmami opakowaniowymi nie mają sobie równych. Dzięki jego doświadczeniu handlowemu wiemy, że będzie właściwą osobą w naszym zespole" dodaje Nixon. Ogólnoświatowa sieć Scodix to obecnie 40 partnerów i ponad 360 instalacji na całym świecie. Sam Ewout Maartense komentuje: „Kraje Beneluksu są znane ze swojej ciekawej, unikalnej estetyki projektowej i postępowych firm opakowaniowych. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak marki jeszcze bardziej ulepszą swoje projekty dzięki Scodix i jak producenci opakowań skorzystają z oferowanych przez firmę rozwiązań zrównoważonego rozwoju i ekonomii. Scodix oferuje wielką wartość i szybki zwrot z inwestycji. Cieszę się, że mogę współpracować z firmą i brać udział w jej rozwoju”.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty