Kalendarium

28.11.2023 · ART OF COLOR, Poznań

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Etykieta - czas na RFID

Konferencja rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 10.00.Omówione zostaną moduły RFID firmy Mark Andy, a Robert Brania przedstawi produkty z gamy etykiet inteligentnych Avery oraz nowe możliwości otwierające się dla konwerterów etykiet dzięki technologii RFID.

Firma Mark Andy we współpracy z Avery Dennison przygotowała zdalną prezentację dla swoich klientów na temat technologii RFID i rozwiązań technologicznych, jakie obie firmy oferują. Webinarium odbędzie się 9 grudnia br. i składać się będzie z dwóch sesji. Pierwsza rozpocznie się o 10:00 i prowadzona będzie w języku polskim, druga od godziny 15:00 w języku angielskim. Podczas spotkania Mark Andy zaprezentuje swoje maszyny, a Avery Dennison produkty z gamy „etykiet inteligentnych”. Spotkanie będzie również okazją do zadawania pytań organizatorom. Formularz rejestracyjny można znaleźć m.in. na profilu Mark Andy na stronach: www.markandy.zoom.us/webinar/register/. Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty