Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy potencjał kontroli inline. Epromi od Isra Vision

Firma Isra Vision oferuje nowy dodatek do swoich rozwiązań kontroli inline dla branży poligraficznej w postaci inteligentnego narzędzia do zarządzania produkcją o nazwie Epromi. Nowe rozwiązanie oferuje nie tylko możliwość wyświetlania i analizowania danych w czasie rzeczywistym w celu kompleksowego monitorowania procesu, ale przede wszystkim umożliwia kompleksową ocenę zebranych danych inspekcyjnych i produkcyjnych.

Epromi pozwala użytkownikom z łatwością identyfikować wady i trendy produkcyjne.
© Isra Vision

Wprowadzona, nowa funkcjonalność w programie Eproni ujawnia ukryty potencjał w zarządzaniu produkcją i stanowi podstawę do podejmowania świadomych decyzji w celu optymalizacji portfolio produktów, ciągłej poprawy wydajności i jakości procesów oraz maksymalizacji rentowności. W obecnych czasach, najnowocześniejsze systemy produkcyjne, systemy zapewnienia jakości i narzędzia raportowania generują ogromne ilości danych, które jeśli tylko są skutecznie skorelowane, mogą dostarczyć cennych informacji do podejmowania decyzji ekonomicznych w całym łańcuchu wartości. Platforma analizy produkcji Epromi firmy Isra Vision pozwala na kompleksową ocenę tych danych w oparciu o różne wskaźniki KPI. Udowodniwszy już swoją wartość w innych sektorach, w tym w wytłaczaniu folii i produkcji niezadrukowanych materiałów opakowaniowych, jest ona teraz dostępna również w zakresie kontroli druku.

Przewaga Epromi
Epromi zawiera pulpity nawigacyjne do monitorowania systemów kontroli, linii produkcyjnych i bieżącej jakości produktu w czasie rzeczywistym, informując kierowników produkcji i jakości o danym zadaniu drukowania. Konfigurowalne wartości progowe i alarmy pomagają użytkownikom szybko identyfikować i rozwiązywać problemy. Pozwala to na szybką reakcję w przypadku wad produkcyjnych, skracając czas przestojów i obniżając koszty produkcji. Ponadto, analityczne pulpity nawigacyjne Epromi służą do prezentowania przejrzystego przeglądu i analizy danych historycznych z poprzednich zadań produkcyjnych. Dzięki inteligentnej agregacji informacji przechwyconych przez systemy kontroli i linie produkcyjne, można zidentyfikować trendy w procesie produkcyjnym i rozpoznać określone wzorce, umożliwiając podjęcie odpowiednich działań, w zależności od potrzeby. W tym celu narzędzie może pomóc zoptymalizować procedury operacyjne i procesy produkcyjne, aby zapobiec wadom, zmniejszyć zużycie materiałów, obniżyć koszty i jeszcze bardziej poprawić jakość produktu.

Kompatybilność Epromi
Epromi można zainstalować na serwerze fizycznym lub wirtualnym, który jest zintegrowany z infrastrukturą IT klienta, lub w istniejącej chmurze klienta. Ustandaryzowane interfejsy oznaczają również, że dane z narzędzi i czujników innych firm mogą być płynnie zintegrowane z platformą. Dane są dostępne z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia końcowego dzięki intuicyjnemu interfejsowi przeglądarki internetowej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty