Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa generacja DuPont Cyrel

Najnowsza generacja rozwiązań Cyrel firmy DuPont została zaprezentowana w pierwszym dniu targów virtual.drupa.

© DuPont

Firma DuPont, będąca tegorocznym złotym partnerem wirtualnych targów virtual.drupa, zaprezentowała na wydarzeniu nową serię płyt Cyrel Easy R oraz termiczny procesor do płyt fleksograficznych Cyrel Fast 300 TD.

Cyrel EASY R to rodzina nowych rozwiązań, które zachowują zalety płyt fotopolimerowych Cyrel Easy i jednocześnie zostały wyposażone w nowe atrybuty, które pozwalają ułatwić obsługę płyt i zwiększyć wydajność druku, szczególnie w zastosowaniach związanych z opakowaniami elastycznymi oraz etykietami. Nowa seria składa się z płyt fotopolimerowych przeznaczonych do wywoływania termicznego i solwentowego, do wyboru z gładką lub strukturalną powierzchnią, aby zapewnić najlepsze dopasowanie do wielu różnych warunków druku. Jak podkreśla producent, rozwiązanie oferuje zwiększoną trwałość punktów przy wysokiej rozdzielczości druku, powtarzalności w przypadku realizacji długich nakładów, a także doskonały transfer atramentu i wysoką jakość druku na szerokiej gamie podłoży.

System Cyrel Fast 3000 TD to najnowszy dodatek do gamy bezrozpuszczalnikowych procesorów do produkcji płyt, oferujący wysoką produktywność i wydajność przy rozmiarach do 50x80 cali. Eliminując stosowanie rozpuszczalników z procesu wytwarzania płyt, system pozwala produkować płyty o maksymalnych wymiarach, które nie wymagają suszenia i można je przygotować w mniej niż 30 minut. 3000 TD oferuje producentom branży opakowań elastycznych rozwiązanie, które pomaga zredukować przestoje, zużycie energii i tym samym zmniejsza negatywny wpływ na środowisko.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty