Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Goebel kupuje społkę MM

W najbliższych latach firma Muller Martini zapewni dostarczenie części zamiennych do dużej liczby zainstalowanych lokalnie maszyn zwojowych.

Firma Muller Martini sprzedała swoją spółkę MM Druckmaschinen w Maulburgu Grupie Goebel. Decyzja zapadała sześć lat po wstrzymaniu produkcji zwojowych maszyn drukujących. Klienci będą nadal otrzymywać wsparcie ze strony firmy Muller Martini w zakresie sprzedaży nowych maszyn, modernizacji, rozbudowy, serwisu i części zamiennych przez wieloletnich pracowników w Maulburgu, którzy będą pracować pod nową nazwą zakładu Goebel MMD. W ramach umowy Muller Martini będzie wyłącznym dystrybutorem w sprzedaży maszyn drukujących Goebel w zakresie druku opakowań i druku zabezpieczającego, oferując jednocześnie serwis i dostarczając części zamienne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty