Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Multiclick od In2flexo. Automatyczne czyszczenie

© In2flexo

In2flexo zaprezentowała najnowszą maszynę Multiclick - automatyczne urządzenie do czyszczenia płyt drukarskich, przeznaczone na rynek tektury falistej. Umożliwia ono czyszczenie płyt bez konieczności interwencji operatora, zapewniając optymalny wynik przy zmniejszonym zużyciu detergentu i wody. Utrzymywanie często używanych płyt drukarskich w czystości pozwala uniknąć awarii maszyny.

 

Multiclick jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na zwiększoną automatyzację, która ma na celu zarówno skrócenie czasu cyklu, jak i zwiększenie rentowności operacji fleksograficznych. Multiclick jest wykonany ze stali nierdzewnej, z wysokiej jakości komponentów elektrycznych, i jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Multiclick pozwala skrócić czas cyklu o średnio 2 minuty na płytę. Oferuje czyszczenie przy minimalnym zużyciu wody i detergentu, co czyni go bardzo wydajnym i zrównoważonym rozwiązaniem. Parametry rozcieńczania i ponownego użycia detergentu można indywidualnie modyfikować. Dzięki oszczędnościom w czasie pracy oraz zmniejszonemu zużyciu detergentów i wody, zwrot z inwestycji wynosi około dwóch lat. Multiclick wyposażony jest w ekran dotykowy, umożliwiający szybki i łatwy wybór czyszczonych płyt drukarskich, a także żądanej prędkości i poziomu zużycia detergentu i wody.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty