Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Multiclick od In2flexo. Automatyczne czyszczenie

© In2flexo

In2flexo zaprezentowała najnowszą maszynę Multiclick - automatyczne urządzenie do czyszczenia płyt drukarskich, przeznaczone na rynek tektury falistej. Umożliwia ono czyszczenie płyt bez konieczności interwencji operatora, zapewniając optymalny wynik przy zmniejszonym zużyciu detergentu i wody. Utrzymywanie często używanych płyt drukarskich w czystości pozwala uniknąć awarii maszyny.

 

Multiclick jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na zwiększoną automatyzację, która ma na celu zarówno skrócenie czasu cyklu, jak i zwiększenie rentowności operacji fleksograficznych. Multiclick jest wykonany ze stali nierdzewnej, z wysokiej jakości komponentów elektrycznych, i jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Multiclick pozwala skrócić czas cyklu o średnio 2 minuty na płytę. Oferuje czyszczenie przy minimalnym zużyciu wody i detergentu, co czyni go bardzo wydajnym i zrównoważonym rozwiązaniem. Parametry rozcieńczania i ponownego użycia detergentu można indywidualnie modyfikować. Dzięki oszczędnościom w czasie pracy oraz zmniejszonemu zużyciu detergentów i wody, zwrot z inwestycji wynosi około dwóch lat. Multiclick wyposażony jest w ekran dotykowy, umożliwiający szybki i łatwy wybór czyszczonych płyt drukarskich, a także żądanej prędkości i poziomu zużycia detergentu i wody.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty